Mosazný visací zámek - Y110B/25/113/1
Na dotaz
Mosazný visací zámek Y110B/25/113/1 - třmen z kalené oceli.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Mosazné těleso, šíře 25 mm. Ocelový chromovaný třmen Ø 4,2 mm. Uzamykání zatlačením třmenu bez použití klíče. Vhodný pro uzamknutí šatních skříní, cestovních tašek, apod. 3 klíče. Testováno dle EN12320:2012 (stimulující formy útoku, jako je stříhání, tažení a kroucení třmenu. Až 96 hodinová korozní odolnost proti různým povětrnostním vlivům.
Vlastnosti:
Materiál těla zámku: Mosaz
Materiál třmenu. Ocel
Odolnost proti korozi: 48 hodin
Stupeň zabezpečení: 3
Výška třmenu: 13 x 14 mm
Hmotnost: 65 g
Rozměr:
Tělo zámku Š: 25 mm
Tělo zámku V: 25,5 mm
Tělo zámku H: 11 mm
Třmen Ø: 4,2 mm